MercanApp Sıkça Sorulan Sorular

Mercan Nedir?

Mercan, ihtiyaç duyulabilecek tüm hizmetlere kolayca ulaşılabilen yeni nesil bir süper uygulamadır.

Mercan Ücretli Bir Uygulama Mı?

Hayır, Mercan’I tamamen ücretsiz kullanabilirsiniz.

Neden Mercan’a Üye Olmalıyım?

Çünkü herkesin ücretsiz indirip, güvenle ve kolaylıkla kullanabileceği Mercan’da; ulaşımdan fatura ödemelerine, alışverişten finansal hizmetlere kadar birçok çözümü bir arada bulacaksınız. Kullanıcılara ürün ve hizmetlerini sunacak kurum ve şirketler de size tek bir yerden ulaşıp bu güvenli pazar yerinin sağlayacağı fırsatlardan yararlanacak. Yani Mercan, hayatınızı kolaylaştıracak.

Mercan’a Nasıl Üye Olabilirim?

Mercan’a üye olmak çok kolay! IOS App Store veya Google Play App Store üzerinden Mercan’I indirip, kişisel bilgilerinizi kolayca girerek 1 dakika içinde üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. DenizBank müşterisiyseniz, Mobil Deniz giriş bilgileriniz ile Mercan’a kolayca giriş yapabilirsiniz.

Üyelik Sırasında Alınan Bilgilerim Başkalarıyla Paylaşılacak Mı?

Verileriniz kimse ile paylaşılmaz. Tüm kullanıcı bilgileri NEOHUB’ın güvenli veri merkezlerinde tutulur ve izniniz dışında 3. kişilerle paylaşılmaz. Üyelik bilgilerinize erişmek isteyen işletmeler, ilk kullanımınızın öncesinde sizi bilgilendirir ve yalnızca sizin izin vermeniz durumunda bu bilgiler sadece izin vereceğiniz kurumlar ile paylaşılır.

Süper Uygulama ve Mini Uygulama Ne Demek?

Süper uygulama: Dijital kimlikle giriş yapılabilen, İstanbul Büyükşehir Belediyesi hizmetlerinin yanı sıra ödeme, mesajlaşma, pazar yeri gibi şehirdeki birçok hizmeti tek bir çatı altında bulabildiğiniz güvenli bir mobil platformdur. Mini Uygulama: Süper uygulamaya giriş yapan üyelerin ihtiyaçlarına göre kullanabileceği, içerideki uygulama ikonlarından erişim sağlanan süper uygulama şemsiyesi altındaki kolay kullanımlı uygulamalardır.

Mercan Uygulaması ve Uygulamada Yer Alan İşletmeler İle İlgili Sorun/Öneri/Görüşlerimi Nasıl İletebilirim?

Mercan kullanıcıları uygulama ile ilgili sorunlarını, öneri ve görüşlerini destek@mercanapp.com e-posta adresine iletebilirler.

Mercan Kullanıcılarına Ürün ve Hizmetlerini Sunmak İsteyen Ticari İşletmelerin Taleplerini Nereye İletmesi Gerekir?

Üye iş yeri olmak için mercan@denizbank.com e-posta adresine taleplerinizi iletebilirsiniz.